12th April STAT STRIKES BASED ON ALL GAMES
Stat Strikes
BEST TEAMS HOME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Plzen | 10 | 10 W - 0 D - 0 L | 13:45 Plzen - Brno |
Nec Nijmegen | 16 | 16 W - 0 D - 0 L | 13:30 Nec Nijmegen - De Graafschap |
Hapoel Beer Sheva | 14 | 12 W - 1 D - 1 L | 18:45 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa |
Ferencvarosi Tc | 10 | 8 W - 2 D - 0 L | 15:30 Ferencvarosi Tc - Ujpest |
Videoton Fc | 12 | 10 W - 1 D - 1 L | 17:30 Videoton Fc - Szombathelyi Haladas |
Zenit | 11 | 9 W - 1 D - 1 L | 11:30 Zenit - Rubin |
Manchester Utd | 16 | 13 W - 1 D - 2 L | 16:00 Manchester Utd - Manchester City |
BEST TEAMS AWAY
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Hearts | 16 | 13 W - 2 D - 1 L | 14:15 Hibernian - Hearts |
Aarhus | 10 | 8 W - 1 D - 1 L | 14:00 Ac Horsens - Aarhus |
Cerro Porteno | 6 | 5 W - 0 D - 1 L | 00:00 Djeportivo Santani - Cerro Porteno |
Galatasaray | 13 | 9 W - 1 D - 3 L | 17:00 Trabzonspor - Galatasaray |
BEST TEAMS DRAW
Team | GAMES | Record | Next Game |
Millonarios | 14 | 2 W - 10 D - 2 L | 21:00 Millonarios - Alianza Petrolera |
Union Santa Fe | 8 | 2 W - 5 D - 1 L | 21:15 Union Santa Fe - Sarmiento Junin |
Djep. Pasto | 14 | 1 W - 8 D - 5 L | 20:00 Djep. Pasto - Chico |
Vfl Bochum | 27 | 7 W - 14 D - 6 L | 12:30 Vfl Bochum - Rb Leipzig |
Lazio | 29 | 6 W - 15 D - 8 L | 14:00 Lazio - Empoli |
BEST TEAMS HOME HALF TIME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Nec Nijmegen | 16 | 11 W - 5 D - 0 L | 13:30 Nec Nijmegen - De Graafschap |
Hapoel Beer Sheva | 14 | 10 W - 3 D - 1 L | 18:45 Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa |
Plzen | 10 | 7 W - 2 D - 1 L | 13:45 Plzen - Brno |
Wacker Nordhausen | 10 | 7 W - 1 D - 2 L | 12:30 Wacker Nordhausen - Fsv Budissa Bautzen |
Manchester Utd | 16 | 10 W - 5 D - 1 L | 16:00 Manchester Utd - Manchester City |
Zenit | 11 | 7 W - 3 D - 1 L | 11:30 Zenit - Rubin |
Anzhi | 13 | 8 W - 4 D - 1 L | 16:00 Anzhi - Khimik Dzerzhinsk |
BEST TEAMS AWAY HALF TIME
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Hibernian | 16 | 9 W - 5 D - 2 L | 14:15 Hibernian - Hearts |
BEST TEAMS DRAW HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Olimpia | 12 | 1 W - 10 D - 1 L | 22:00 Olimpia - Club Nacional |
Olimpo Bahia Blanca | 8 | 1 W - 6 D - 1 L | 20:00 Olimpo Bahia Blanca - Djefensa Y Justicia |
Fc Astra Giurgiu | 8 | 1 W - 6 D - 1 L | 17:30 Fc Astra Giurgiu - Steaua Bucuresti |
Banfieldj | 8 | 1 W - 6 D - 1 L | 20:00 Banfieldj - Lanus |
San Lorenzo | 8 | 2 W - 6 D - 0 L | 00:30 San Lorenzo - Indjependjiente |
Petrolero | 15 | 3 W - 11 D - 1 L | 20:00 Petrolero - Sport Boys Warnes |
Real Potosi | 14 | 2 W - 10 D - 2 L | 22:15 Real Potosi - Nacional Potosi |
BEST TEAMS OVER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Nacional Dje Football | 7 | 6 O - 1 U | 20:00 Nacional Dje Football - Rampla Jrs |
Rapid Vienna | 27 | 22 O - 5 U | 17:00 Rapid Vienna - Red Bull Salzburg |
Roda | 33 | 26 O - 7 U | 13:30 Roda - Helmond Sport |
Union Santa Fe | 8 | 6 O - 2 U | 21:15 Union Santa Fe - Sarmiento Junin |
Fc Basel 1893 | 26 | 19 O - 7 U | 15:00 Fc Basel 1893 - Fc Zurich |
Ado Den Haag | 29 | 21 O - 8 U | 15:45 Ado Den Haag - Utrecht |
Universitario Pandjo | 14 | 10 O - 4 U | 20:00 Universitario Pandjo - The Strongest |
BEST TEAMS OVER 3.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Rapid Vienna | 27 | 17 O - 10 U | 17:00 Rapid Vienna - Red Bull Salzburg |
Werder Bremen Ii | 26 | 16 O - 10 U | 13:00 Werder Bremen Ii - Eint. Norderstedt |
Germania Halberstadt | 22 | 13 O - 9 U | 12:30 Germania Halberstadt - Union Berlin Ii |
Ado Den Haag | 29 | 17 O - 12 U | 15:45 Ado Den Haag - Utrecht |
Nacional Dje Football | 7 | 4 O - 3 U | 20:00 Nacional Dje Football - Rampla Jrs |
Universitario Pandjo | 14 | 8 O - 6 U | 20:00 Universitario Pandjo - The Strongest |
Sivasspor | 26 | 14 O - 12 U | 11:00 Sivasspor - Balikesirspor |
BEST TEAMS OVER 1.5 GOALS HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
San Lorenzo | 8 | 7 O - 1 U | 00:30 San Lorenzo - Indjependjiente |
Union Santa Fe | 8 | 6 O - 2 U | 21:15 Union Santa Fe - Sarmiento Junin |
Nacional Dje Football | 7 | 5 O - 2 U | 20:00 Nacional Dje Football - Rampla Jrs |
Fc Koln | 27 | 16 O - 11 U | 14:30 Fc Koln - 1899 Hoffenheim |
Sportivo Luqueno | 12 | 7 O - 5 U | 00:00 Sportivo Luqueno - Club Sp. San Lorenzo |
Pachuca | 12 | 7 O - 5 U | 02:05 Pachuca - U.n.a.m.- Pumas |
Roda | 33 | 19 O - 14 U | 13:30 Roda - Helmond Sport |
BEST TEAMS UNDER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Fc Brasov | 8 | 0 O - 8 U | 15:00 Fc Brasov - Fc Botosani |
Fc Astra Giurgiu | 8 | 1 O - 7 U | 17:30 Fc Astra Giurgiu - Steaua Bucuresti |
Millonarios | 14 | 3 O - 11 U | 21:00 Millonarios - Alianza Petrolera |
Fc Ufa | 22 | 5 O - 17 U | 14:00 Fc Ufa - Arsenal Tula |
Baltika | 26 | 6 O - 20 U | 16:00 Baltika - Ska-energiya |
Banfieldj | 8 | 2 O - 6 U | 20:00 Banfieldj - Lanus |
Olimpo Bahia Blanca | 8 | 2 O - 6 U | 20:00 Olimpo Bahia Blanca - Djefensa Y Justicia |
BEST TEAMS UNDER 1.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Olimpo Bahia Blanca | 8 | 2 O - 6 U | 20:00 Olimpo Bahia Blanca - Djefensa Y Justicia |
Rentistas | 7 | 2 O - 5 U | 19:30 Rentistas - Wandjerers |
Monterrey | 12 | 4 O - 8 U | 01:00 Monterrey - Club America |
Fc Astra Giurgiu | 8 | 3 O - 5 U | 17:30 Fc Astra Giurgiu - Steaua Bucuresti |
Sakhalin | 26 | 10 O - 16 U | 07:00 Sakhalin - Dynamo St Petersburg |
Tacuarembo | 7 | 3 O - 4 U | 19:30 Tacuarembo - Sudj America |
Djefensor Sp. | 7 | 3 O - 4 U | 19:30 Djefensor Sp. - Racing Montevidjeo |
BEST TEAMS BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Iquique | 10 | 9 Y - 1 N | 19:30 Iquique - U. Espanola |
Union Santa Fe | 8 | 7 Y - 1 N | 21:15 Union Santa Fe - Sarmiento Junin |
San Lorenzo | 8 | 7 Y - 1 N | 00:30 San Lorenzo - Indjependjiente |
Cobresal | 10 | 8 Y - 2 N | 01:00 Cobresal - Nublense |
A. Italiano | 10 | 8 Y - 2 N | 19:30 A. Italiano - Colo Colo |
Ado Den Haag | 29 | 22 Y - 7 N | 15:45 Ado Den Haag - Utrecht |
Guadjalajara-chivas | 12 | 9 Y - 3 N | 23:00 Guadjalajara-chivas - Leon |
BEST TEAMS NOT BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Monterrey | 12 | 2 Y - 10 N | 01:00 Monterrey - Club America |
Videoton Fc | 22 | 5 Y - 17 N | 17:30 Videoton Fc - Szombathelyi Haladas |
Dinamo Moscow | 22 | 5 Y - 17 N | 16:30 Dinamo Moscow - Mordovia Saransk |
Fsv Zwickau | 22 | 5 Y - 17 N | 13:05 Fsv Zwickau - Carl Zeiss Jena |
Olimpo Bahia Blanca | 8 | 2 Y - 6 N | 20:00 Olimpo Bahia Blanca - Djefensa Y Justicia |
Banfieldj | 8 | 2 Y - 6 N | 20:00 Banfieldj - Lanus |
Eintracht Trier | 27 | 7 Y - 20 N | 13:00 Eintracht Trier - Waldhof Mannheim |
BEST TEAMS GOAL RANGE 2-3 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Iquique | 10 | 8 Y - 2 N | 19:30 Iquique - U. Espanola |
Boca Juniors | 8 | 6 Y - 2 N | 22:15 Boca Juniors - Nueva Chicago |
Pachuca | 12 | 9 Y - 3 N | 02:05 Pachuca - U.n.a.m.- Pumas |
Real Potosi | 14 | 10 Y - 4 N | 22:15 Real Potosi - Nacional Potosi |
Jaguares | 14 | 10 Y - 4 N | 22:00 Jaguares - Atl. Nacional |
Qpr | 30 | 21 Y - 9 N | 13:30 Qpr - Chelsea |
BEST TEAMS GOAL RANGE 4-6 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Germania Halberstadt | 22 | 13 Y - 9 N | 12:30 Germania Halberstadt - Union Berlin Ii |
Werder Bremen Ii | 26 | 15 Y - 11 N | 13:00 Werder Bremen Ii - Eint. Norderstedt |
Nacional Dje Football | 7 | 4 Y - 3 N | 20:00 Nacional Dje Football - Rampla Jrs |
Rapid Vienna | 27 | 15 Y - 12 N | 17:00 Rapid Vienna - Red Bull Salzburg |
Union Santa Fe | 8 | 4 Y - 4 N | 21:15 Union Santa Fe - Sarmiento Junin |
Huachipato | 10 | 5 Y - 5 N | 22:00 Huachipato - Barnechea |
Sivasspor | 26 | 13 Y - 13 N | 11:00 Sivasspor - Balikesirspor |