21st November STAT STRIKES BASED ON ALL GAMES
Stat Strikes
BEST TEAMS HOME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Bsc Young Boys | 22 | 19 W - 3 D - 0 L | 19:30 Bsc Young Boys - Fc Basel 1893 |
Shakhtar Donetsk | 20 | 17 W - 3 D - 0 L | 15:00 Shakhtar Donetsk - Fc Oleksandriya |
Red Bull Salzburg | 19 | 16 W - 2 D - 1 L | 16:00 Red Bull Salzburg - Sturm Graz |
Juventus | 21 | 17 W - 3 D - 1 L | 19:45 Juventus - Cagliari |
Alania Vladikavkaz | 8 | 6 W - 2 D - 0 L | 12:00 Alania Vladikavkaz - Orenburg |
Flamengo | 28 | 21 W - 5 D - 2 L | 22:00 Flamengo - Coritiba |
BEST TEAMS AWAY
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Celtic | 21 | 17 W - 3 D - 1 L | 15:00 Hibernian - Celtic |
Orenburg | 10 | 7 W - 3 D - 0 L | 12:00 Alania Vladikavkaz - Orenburg |
Lask Linz | 19 | 14 W - 2 D - 3 L | 16:00 Tsv Hartberg - Lask Linz |
Zenit Saint Petersburg | 18 | 12 W - 4 D - 2 L | 13:30 Akhmat Grozny - Zenit Saint Petersburg |
Kawasaki Frontale | 30 | 20 W - 6 D - 4 L | 05:00 Oita Trinita - Kawasaki Frontale |
Kawasaki Frontale | 30 | 20 W - 6 D - 4 L | 07:00 Oita Trinita - Kawasaki Frontale |
Atalanta | 23 | 14 W - 7 D - 2 L | 17:00 Spezia - Atalanta |
BEST TEAMS DRAW
Team | GAMES | Record | Next Game |
Ingulets Petrove | 9 | 0 W - 7 D - 2 L | 12:00 Ingulets Petrove - Dynamo Kyiv |
BEST TEAMS HOME HALF TIME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Red Bull Salzburg | 19 | 17 W - 1 D - 1 L | 16:00 Red Bull Salzburg - Sturm Graz |
Alania Vladikavkaz | 8 | 6 W - 1 D - 1 L | 12:00 Alania Vladikavkaz - Orenburg |
Barrow | 6 | 4 W - 1 D - 1 L | 15:00 Barrow - Forest Green |
BEST TEAMS AWAY HALF TIME
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Akhmat Grozny | 18 | 12 W - 5 D - 1 L | 13:30 Akhmat Grozny - Zenit Saint Petersburg |
Hibernian | 21 | 13 W - 7 D - 1 L | 15:00 Hibernian - Celtic |
Tsv Hartberg | 19 | 11 W - 5 D - 3 L | 16:00 Tsv Hartberg - Lask Linz |
BEST TEAMS DRAW HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
L. R. Vicenza | 6 | 0 W - 5 D - 1 L | 15:00 L. R. Vicenza - Chievo |
Warta Poznan | 9 | 1 W - 7 D - 1 L | 19:00 Warta Poznan - Wisla Krakow |
Chambly Oise | 9 | 1 W - 6 D - 2 L | 18:00 Chambly Oise - Toulouse |
Sv Meppen | 9 | 2 W - 6 D - 1 L | 13:00 Sv Meppen - Turkgucu-ataspor Munchen |
Pordenone | 6 | 2 W - 4 D - 0 L | 13:00 Pordenone - Monza |
Ingulets Petrove | 9 | 1 W - 6 D - 2 L | 12:00 Ingulets Petrove - Dynamo Kyiv |
BEST TEAMS OVER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Spezia | 7 | 6 O - 1 U | 17:00 Spezia - Atalanta |
Stabaek | 51 | 42 O - 9 U | 15:00 Stabaek - Molde |
Red Bull Salzburg | 39 | 31 O - 8 U | 16:00 Red Bull Salzburg - Sturm Graz |
Aalesund | 24 | 19 O - 5 U | 17:00 Aalesund - Valerenga |
Strommen | 23 | 18 O - 5 U | 12:00 Strommen - Ull-kisa |
Kongsvinger | 25 | 19 O - 6 U | 14:30 Kongsvinger - Stjordals Blink |
Yokohama F. Marinos | 65 | 48 O - 17 U | 12:00 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe |
BEST TEAMS OVER 3.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Red Bull Salzburg | 39 | 27 O - 12 U | 16:00 Red Bull Salzburg - Sturm Graz |
Aalesund | 24 | 16 O - 8 U | 17:00 Aalesund - Valerenga |
Kongsvinger | 25 | 15 O - 10 U | 14:30 Kongsvinger - Stjordals Blink |
Spezia | 7 | 4 O - 3 U | 17:00 Spezia - Atalanta |
Scr Altach | 38 | 21 O - 17 U | 16:00 Scr Altach - Wolfsberger Ac |
Silkeborg | 11 | 6 O - 5 U | 12:00 Silkeborg - Fc Helsingor |
Stabaek | 51 | 26 O - 25 U | 15:00 Stabaek - Molde |
BEST TEAMS OVER 1.5 GOALS HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Swindon Town | 11 | 7 O - 4 U | 15:00 Swindon Town - Bristol Rovers |
Red Bull Salzburg | 39 | 23 O - 16 U | 16:00 Red Bull Salzburg - Sturm Graz |
Sc Paderborn 07 | 7 | 4 O - 3 U | 12:00 Sc Paderborn 07 - Fc St. Pauli |
Spezia | 7 | 4 O - 3 U | 17:00 Spezia - Atalanta |
Cuiaba | 21 | 12 O - 9 U | 22:00 Cuiaba - Csa |
Crotone | 7 | 4 O - 3 U | 14:00 Crotone - Lazio |
Kongsvinger | 25 | 14 O - 11 U | 14:30 Kongsvinger - Stjordals Blink |
BEST TEAMS UNDER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Portsmouth | 12 | 2 O - 10 U | 15:00 Portsmouth - Crewe |
Amiens | 10 | 2 O - 8 U | 18:00 Amiens - Clermont Foot 63 |
Niort | 10 | 2 O - 8 U | 18:00 Niort - Dunkerque |
Gillingham | 10 | 2 O - 8 U | 13:00 Gillingham - Charlton |
Valenciennes | 38 | 8 O - 30 U | 18:00 Valenciennes - Rodez |
Ingulets Petrove | 9 | 2 O - 7 U | 12:00 Ingulets Petrove - Dynamo Kyiv |
Stellenbosch Fc | 33 | 8 O - 25 U | 13:30 Stellenbosch Fc - Chippa United |
BEST TEAMS UNDER 1.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Amiens | 10 | 3 O - 7 U | 18:00 Amiens - Clermont Foot 63 |
Niort | 10 | 3 O - 7 U | 18:00 Niort - Dunkerque |
Warta Poznan | 9 | 3 O - 6 U | 19:00 Warta Poznan - Wisla Krakow |
Valenciennes | 38 | 17 O - 21 U | 18:00 Valenciennes - Rodez |
Qpr | 11 | 5 O - 6 U | 15:00 Qpr - Watford |
Middlesbrough | 11 | 5 O - 6 U | 15:00 Middlesbrough - Norwich |
Stellenbosch Fc | 33 | 16 O - 17 U | 13:30 Stellenbosch Fc - Chippa United |
BEST TEAMS BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Kongsvinger | 25 | 20 Y - 5 N | 14:30 Kongsvinger - Stjordals Blink |
Ingulets Petrove | 9 | 7 Y - 2 N | 12:00 Ingulets Petrove - Dynamo Kyiv |
Sogndal | 25 | 19 Y - 6 N | 14:30 Sogndal - Grorud |
Holstein Kiel | 41 | 31 Y - 10 N | 12:00 Holstein Kiel - Fc Heidenheim |
Gif Sundsvall | 27 | 20 Y - 7 N | 14:00 Gif Sundsvall - Halmstad |
Spezia | 45 | 33 Y - 12 N | 17:00 Spezia - Atalanta |
Jerv | 26 | 19 Y - 7 N | 14:30 Jerv - Asane |
BEST TEAMS NOT BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Tranmere | 12 | 2 Y - 10 N | 15:00 Tranmere - Grimsby |
Portsmouth | 12 | 2 Y - 10 N | 15:00 Portsmouth - Crewe |
Nizhny Novgorod | 17 | 3 Y - 14 N | 13:00 Nizhny Novgorod - Dinamo Bryansk |
Amiens | 10 | 2 Y - 8 N | 18:00 Amiens - Clermont Foot 63 |
Gillingham | 10 | 2 Y - 8 N | 13:00 Gillingham - Charlton |
Warta Poznan | 9 | 2 Y - 7 N | 19:00 Warta Poznan - Wisla Krakow |
Academica Clinceni | 15 | 4 Y - 11 N | 11:00 Academica Clinceni - Viitorul Constanta |
BEST TEAMS GOAL RANGE 2-3 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Southend | 12 | 9 Y - 3 N | 15:00 Southend - Cambridge United |
Fc Saarbrucken | 10 | 7 Y - 3 N | 13:00 Fc Saarbrucken - Sv Wehen |
BEST TEAMS GOAL RANGE 4-6 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Spezia | 7 | 4 Y - 3 N | 17:00 Spezia - Atalanta |
Red Bull Salzburg | 39 | 22 Y - 17 N | 16:00 Red Bull Salzburg - Sturm Graz |
Kongsvinger | 25 | 14 Y - 11 N | 14:30 Kongsvinger - Stjordals Blink |
Silkeborg | 11 | 6 Y - 5 N | 12:00 Silkeborg - Fc Helsingor |
Stabaek | 51 | 26 Y - 25 N | 15:00 Stabaek - Molde |
Fc Saarbrucken | 10 | 5 Y - 5 N | 13:00 Fc Saarbrucken - Sv Wehen |
Aalesund | 24 | 12 Y - 12 N | 17:00 Aalesund - Valerenga |