16th February STAT STRIKES BASED ON ALL GAMES
Stat Strikes
BEST TEAMS HOME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Juventus | 11 | 10 W - 1 D - 0 L | 14:00 Juventus - Brescia |
Anorthosis | 9 | 8 W - 1 D - 0 L | 15:00 Anorthosis - Nea Salamis |
Ajax | 11 | 10 W - 0 D - 1 L | 13:30 Ajax - Waalwijk |
Sarmiento Junin | 6 | 5 W - 1 D - 0 L | 22:30 Sarmiento Junin - Instituto Cordoba |
Vsg Altglienicke | 11 | 9 W - 1 D - 1 L | 12:30 Vsg Altglienicke - Berliner Ak 07 |
Lazio | 12 | 9 W - 3 D - 0 L | 19:45 Lazio - Inter |
Fc Lausanne-sport | 10 | 8 W - 1 D - 1 L | 14:00 Fc Lausanne-sport - Fc Aarau |
BEST TEAMS AWAY
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Inter | 11 | 9 W - 2 D - 0 L | 19:45 Lazio - Inter |
Celtic | 13 | 11 W - 1 D - 1 L | 12:00 Aberdeen - Celtic |
Eastern District | 6 | 5 W - 0 D - 1 L | 07:30 Icanfield - Eastern District |
San Martin Tucuman | 7 | 5 W - 2 D - 0 L | 20:00 Villa Dalmine - San Martin Tucuman |
Slavia Praha | 10 | 7 W - 3 D - 0 L | 16:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha |
Fc Porto | 10 | 7 W - 2 D - 1 L | 17:30 Vitoria Guimaraes - Fc Porto |
Fc St. Gallen | 10 | 7 W - 1 D - 2 L | 15:00 Fc Luzern - Fc St. Gallen |
BEST TEAMS DRAW
Team | GAMES | Record | Next Game |
Belgrano Cordoba | 11 | 1 W - 7 D - 3 L | 22:00 Belgrano Cordoba - Agropecuario |
Racing Santander | 27 | 3 W - 15 D - 9 L | 17:15 Racing Santander - Sporting Gijon |
Sonderjyske | 20 | 2 W - 11 D - 7 L | 11:00 Sonderjyske - Hobro |
Tenerife | 26 | 7 W - 14 D - 5 L | 19:30 Tenerife - Rayo Vallecano |
Sv Darmstadt 98 | 21 | 5 W - 11 D - 5 L | 12:30 Sv Darmstadt 98 - Sv Sandhausen |
Arsenal | 25 | 6 W - 13 D - 6 L | 16:30 Arsenal - Newcastle |
BEST TEAMS HOME HALF TIME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Sc Verl | 10 | 8 W - 2 D - 0 L | 13:00 Sc Verl - Fc Schalke 04 Ii |
Anorthosis | 9 | 7 W - 2 D - 0 L | 15:00 Anorthosis - Nea Salamis |
Lille | 12 | 9 W - 2 D - 1 L | 20:00 Lille - Marseille |
Fc Lausanne-sport | 10 | 7 W - 3 D - 0 L | 14:00 Fc Lausanne-sport - Fc Aarau |
Ajax | 11 | 8 W - 2 D - 1 L | 13:30 Ajax - Waalwijk |
Fk Partizan | 10 | 7 W - 2 D - 1 L | 15:00 Fk Partizan - Radnik Surdulica |
Galatasaray | 11 | 7 W - 4 D - 0 L | 16:00 Galatasaray - Yeni Malatyaspor |
BEST TEAMS AWAY HALF TIME
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Icanfield | 6 | 5 W - 1 D - 0 L | 07:30 Icanfield - Eastern District |
Aberdeen | 13 | 10 W - 3 D - 0 L | 12:00 Aberdeen - Celtic |
Villa Dalmine | 7 | 5 W - 2 D - 0 L | 20:00 Villa Dalmine - San Martin Tucuman |
Lazio | 11 | 7 W - 4 D - 0 L | 19:45 Lazio - Inter |
Fc Luzern | 10 | 6 W - 4 D - 0 L | 15:00 Fc Luzern - Fc St. Gallen |
Nk Osijek | 10 | 6 W - 4 D - 0 L | 14:00 Nk Osijek - Dinamo Zagreb |
Central And Western | 6 | 4 W - 0 D - 2 L | 07:30 Central And Western - Shatin |
BEST TEAMS DRAW HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Gimnasia Mendoza | 13 | 1 W - 10 D - 2 L | 20:30 Gimnasia Mendoza - Almagro |
Keciorengucu | 21 | 3 W - 16 D - 2 L | 11:00 Keciorengucu - Altay |
Energie Cottbus | 21 | 4 W - 15 D - 2 L | 12:30 Energie Cottbus - Viktoria Berlin |
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe | 24 | 5 W - 17 D - 2 L | 15:00 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Fc Botosani |
Villa Dalmine | 12 | 2 W - 8 D - 2 L | 20:00 Villa Dalmine - San Martin Tucuman |
Alvarado | 12 | 2 W - 8 D - 2 L | 00:00 Alvarado - Barracas Central |
Reims | 24 | 7 W - 16 D - 1 L | 16:00 Reims - Rennes |
BEST TEAMS OVER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Real Potosi | 6 | 6 O - 0 U | 19:00 Real Potosi - Jorge Wilstermann |
Icanfield | 12 | 11 O - 1 U | 07:30 Icanfield - Eastern District |
Fc Koln | 21 | 18 O - 3 U | 14:30 Fc Koln - Bayern Munich |
Fsv Mainz 05 | 21 | 18 O - 3 U | 17:00 Fsv Mainz 05 - Fc Schalke 04 |
Citizen | 13 | 11 O - 2 U | 07:30 Citizen - Sham Shui Po |
Wing Yee | 12 | 10 O - 2 U | 07:30 Wing Yee - Resources Capital |
Blooming | 6 | 5 O - 1 U | 23:30 Blooming - Bolivar |
BEST TEAMS OVER 3.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Citizen | 13 | 11 O - 2 U | 07:30 Citizen - Sham Shui Po |
Wing Yee | 12 | 8 O - 4 U | 07:30 Wing Yee - Resources Capital |
Real Potosi | 6 | 4 O - 2 U | 19:00 Real Potosi - Jorge Wilstermann |
Icanfield | 12 | 8 O - 4 U | 07:30 Icanfield - Eastern District |
Fc Koln | 21 | 13 O - 8 U | 14:30 Fc Koln - Bayern Munich |
Rapid Vienna | 18 | 11 O - 7 U | 16:00 Rapid Vienna - Wsg Wattens |
Energie Cottbus | 20 | 12 O - 8 U | 12:30 Energie Cottbus - Viktoria Berlin |
BEST TEAMS OVER 6.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Hong Kong Fc | 12 | 3 O - 3 U | 09:45 Hong Kong Fc - Wong Tai Sin |
BEST TEAMS OVER 1.5 GOALS HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Citizen | 13 | 10 O - 3 U | 07:30 Citizen - Sham Shui Po |
Vsg Altglienicke | 21 | 16 O - 5 U | 12:30 Vsg Altglienicke - Berliner Ak 07 |
Hannoverscher Sc | 9 | 6 O - 3 U | 13:00 Hannoverscher Sc - Schwarz-weiss Rehden |
Wing Yee | 12 | 8 O - 4 U | 07:30 Wing Yee - Resources Capital |
Silkeborg | 20 | 13 O - 7 U | 13:00 Silkeborg - Aalborg |
Hong Kong Fc | 13 | 8 O - 5 U | 09:45 Hong Kong Fc - Wong Tai Sin |
Aris Thessalonikis | 23 | 14 O - 9 U | 17:30 Aris Thessalonikis - Aek Athens |
BEST TEAMS UNDER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Keciorengucu | 21 | 3 O - 18 U | 11:00 Keciorengucu - Altay |
Boavista | 20 | 3 O - 17 U | 15:00 Boavista - Belenenses |
Alvarado | 12 | 2 O - 10 U | 00:00 Alvarado - Barracas Central |
Reims | 24 | 4 O - 20 U | 16:00 Reims - Rennes |
Lokeren | 11 | 2 O - 9 U | 15:00 Lokeren - Virton |
Energie Cottbus | 21 | 4 O - 17 U | 12:30 Energie Cottbus - Viktoria Berlin |
Athletic Bilbao | 23 | 5 O - 18 U | 17:30 Athletic Bilbao - Osasuna |
BEST TEAMS UNDER 1.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Alvarado | 12 | 4 O - 8 U | 00:00 Alvarado - Barracas Central |
Real Potosi | 6 | 2 O - 4 U | 19:00 Real Potosi - Jorge Wilstermann |
Energie Cottbus | 21 | 8 O - 13 U | 12:30 Energie Cottbus - Viktoria Berlin |
Villa Dalmine | 12 | 5 O - 7 U | 20:00 Villa Dalmine - San Martin Tucuman |
Polokwane City | 21 | 9 O - 12 U | 13:30 Polokwane City - Cape Town City |
Jagiellonia | 21 | 9 O - 12 U | 11:30 Jagiellonia - Korona Kielce |
Keciorengucu | 21 | 9 O - 12 U | 11:00 Keciorengucu - Altay |
BEST TEAMS BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Atletico Mitre | 12 | 10 Y - 2 N | 00:30 Atletico Mitre - Atlanta |
Real Potosi | 6 | 5 Y - 1 N | 19:00 Real Potosi - Jorge Wilstermann |
Leganes | 23 | 18 Y - 5 N | 13:00 Leganes - Betis |
Fsv Zwickau | 23 | 18 Y - 5 N | 12:00 Fsv Zwickau - Msv Duisburg |
Vitesse | 22 | 17 Y - 5 N | 11:15 Vitesse - Heerenveen |
Central And Western | 13 | 10 Y - 3 N | 07:30 Central And Western - Shatin |
Citizen | 13 | 10 Y - 3 N | 07:30 Citizen - Sham Shui Po |
BEST TEAMS NOT BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Real Potosi | 6 | 1 Y - 5 N | 19:00 Real Potosi - Jorge Wilstermann |
Jagiellonia | 21 | 4 Y - 17 N | 11:30 Jagiellonia - Korona Kielce |
Bohemians 1905 | 20 | 4 Y - 16 N | 16:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha |
Nk Osijek | 21 | 5 Y - 16 N | 14:00 Nk Osijek - Dinamo Zagreb |
BEST TEAMS GOAL RANGE 2-3 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Sarmiento Junin | 12 | 11 Y - 1 N | 22:30 Sarmiento Junin - Instituto Cordoba |
Erzgebirge Aue | 21 | 16 Y - 5 N | 12:30 Erzgebirge Aue - Holstein Kiel |
Fc Nordsjaelland | 20 | 15 Y - 5 N | 13:00 Fc Nordsjaelland - Ac Horsens |
Sonderjyske | 20 | 14 Y - 6 N | 11:00 Sonderjyske - Hobro |
BEST TEAMS GOAL RANGE 4-6 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Real Potosi | 6 | 4 Y - 2 N | 19:00 Real Potosi - Jorge Wilstermann |
Rapid Vienna | 18 | 11 Y - 7 N | 16:00 Rapid Vienna - Wsg Wattens |
Icanfield | 12 | 7 Y - 5 N | 07:30 Icanfield - Eastern District |
Servette Fc | 21 | 12 Y - 9 N | 15:00 Servette Fc - Fc Zurich |
Skn St. Polten | 18 | 10 Y - 8 N | 13:30 Skn St. Polten - Admira Wacker |
Central And Western | 13 | 7 Y - 6 N | 07:30 Central And Western - Shatin |
Citizen | 13 | 7 Y - 6 N | 07:30 Citizen - Sham Shui Po |