18th October STAT STRIKES BASED ON ALL GAMES
Stat Strikes
BEST TEAMS HOME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Molde | 22 | 19 W - 1 D - 2 L | 17:00 Molde - Odd Ballklubb |
Ajax | 15 | 13 W - 0 D - 2 L | 13:30 Ajax - Heerenveen |
Malmo Ff | 27 | 20 W - 6 D - 1 L | 18:00 Malmo Ff - Djurgarden |
Odd Ballklubb | 25 | 19 W - 4 D - 2 L | 17:00 Odd Ballklubb - Viking |
BEST TEAMS AWAY
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Bodo-glimt | 10 | 8 W - 2 D - 0 L | 17:00 Haugesund - Bodo-glimt |
Benfica | 18 | 13 W - 3 D - 2 L | 20:00 Rio Ave - Benfica |
Deportes Tolima | 7 | 4 W - 3 D - 0 L | 22:00 Jaguares - Deportes Tolima |
BEST TEAMS DRAW
Team | GAMES | Record | Next Game |
Afc Hermannstadt | 6 | 1 W - 4 D - 1 L | 16:45 Afc Hermannstadt - Uta Arad |
Millonarios | 14 | 2 W - 8 D - 4 L | 02:10 Millonarios - Patriotas |
Akropolis If | 23 | 8 W - 13 D - 2 L | 18:00 Akropolis If - Ljungskile Sk |
BEST TEAMS HOME HALF TIME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Lille | 18 | 13 W - 4 D - 1 L | 20:00 Lille - Lens |
Ajax | 15 | 11 W - 2 D - 2 L | 13:30 Ajax - Heerenveen |
Molde | 22 | 14 W - 6 D - 2 L | 17:00 Molde - Odd Ballklubb |
La Equidad | 7 | 4 W - 3 D - 0 L | 17:00 La Equidad - Bucaramanga |
BEST TEAMS AWAY HALF TIME
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Haugesund | 10 | 8 W - 1 D - 1 L | 17:00 Haugesund - Bodo-glimt |
Jaguares | 7 | 4 W - 3 D - 0 L | 22:00 Jaguares - Deportes Tolima |
Ranheim | 9 | 5 W - 4 D - 0 L | 14:00 Ranheim - Lillestrom |
BEST TEAMS DRAW HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Afc Hermannstadt | 6 | 2 W - 4 D - 0 L | 16:45 Afc Hermannstadt - Uta Arad |
BEST TEAMS OVER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Haugesund | 20 | 19 O - 1 U | 17:00 Haugesund - Bodo-glimt |
Dnipro-1 | 6 | 5 O - 1 U | 17:30 Dnipro-1 - Desna Chernihiv |
Molde | 47 | 38 O - 9 U | 17:00 Molde - Odd Ballklubb |
Stabaek | 20 | 16 O - 4 U | 17:00 Stabaek - Aalesund |
Aalesund | 20 | 16 O - 4 U | 17:00 Aalesund - Valerenga |
Fc Luzern | 39 | 30 O - 9 U | 15:00 Fc Luzern - Fc St. Gallen |
Bologna | 41 | 31 O - 10 U | 11:30 Bologna - Sassuolo |
BEST TEAMS OVER 3.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Stabaek | 20 | 14 O - 6 U | 17:00 Stabaek - Aalesund |
Haugesund | 20 | 14 O - 6 U | 17:00 Haugesund - Bodo-glimt |
Aalesund | 20 | 14 O - 6 U | 17:00 Aalesund - Valerenga |
Stjordals Blink | 19 | 11 O - 8 U | 14:00 Stjordals Blink - Ull-kisa |
Dalian Pro | 44 | 25 O - 19 U | 08:30 Dalian Pro - Guangzhou R&f Fc |
Fc Zurich | 39 | 22 O - 17 U | 15:00 Fc Zurich - Fc Basel 1893 |
Ranheim | 19 | 10 O - 9 U | 14:00 Ranheim - Lillestrom |
BEST TEAMS OVER 1.5 GOALS HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Haugesund | 20 | 14 O - 6 U | 17:00 Haugesund - Bodo-glimt |
Dnipro-1 | 6 | 4 O - 2 U | 17:30 Dnipro-1 - Desna Chernihiv |
Fc Zurich | 39 | 22 O - 17 U | 15:00 Fc Zurich - Fc Basel 1893 |
Stabaek | 20 | 11 O - 9 U | 17:00 Stabaek - Aalesund |
Aalesund | 20 | 11 O - 9 U | 17:00 Aalesund - Valerenga |
BEST TEAMS UNDER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Afc Hermannstadt | 6 | 1 O - 5 U | 16:45 Afc Hermannstadt - Uta Arad |
Millonarios | 14 | 3 O - 11 U | 02:10 Millonarios - Patriotas |
Cska Moscow | 36 | 8 O - 28 U | 14:30 Cska Moscow - Dinamo Moscow |
BEST TEAMS UNDER 1.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Pereira | 14 | 7 O - 7 U | 20:00 Pereira - Junior |
Afc Hermannstadt | 6 | 3 O - 3 U | 16:45 Afc Hermannstadt - Uta Arad |
BEST TEAMS BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Dnipro-1 | 6 | 5 Y - 1 N | 17:30 Dnipro-1 - Desna Chernihiv |
Stabaek | 20 | 16 Y - 4 N | 17:00 Stabaek - Aalesund |
Aalesund | 20 | 16 Y - 4 N | 17:00 Aalesund - Valerenga |
Stjordals Blink | 19 | 15 Y - 4 N | 14:00 Stjordals Blink - Ull-kisa |
Akropolis If | 23 | 18 Y - 5 N | 18:00 Akropolis If - Ljungskile Sk |
Gais | 22 | 17 Y - 5 N | 18:00 Gais - Gif Sundsvall |
Ajax | 30 | 23 Y - 7 N | 13:30 Ajax - Heerenveen |
BEST TEAMS GOAL RANGE 4-6 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Fc Zurich | 39 | 22 Y - 17 N | 15:00 Fc Zurich - Fc Basel 1893 |
Aalesund | 20 | 11 Y - 9 N | 17:00 Aalesund - Valerenga |
Haugesund | 20 | 11 Y - 9 N | 17:00 Haugesund - Bodo-glimt |
Stabaek | 20 | 11 Y - 9 N | 17:00 Stabaek - Aalesund |
Stjordals Blink | 19 | 10 Y - 9 N | 14:00 Stjordals Blink - Ull-kisa |
Dnipro-1 | 6 | 3 Y - 3 N | 17:30 Dnipro-1 - Desna Chernihiv |
Dalian Pro | 44 | 22 Y - 22 N | 08:30 Dalian Pro - Guangzhou R&f Fc |