17th March STAT STRIKES BASED ON ALL GAMES
Stat Strikes
BEST TEAMS HOME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Manchester City | 15 | 14 W - 1 D - 0 L | 15:00 Manchester City - Brighton |
Psv | 13 | 12 W - 1 D - 0 L | 18:45 Psv - Vvv Venlo |
Fc Porto | 13 | 12 W - 1 D - 0 L | 20:30 Fc Porto - Boavista |
Enisey | 13 | 11 W - 2 D - 0 L | 10:00 Enisey - Fakel Voronezh |
Ferencvarosi Tc | 11 | 9 W - 2 D - 0 L | 18:30 Ferencvarosi Tc - Puskas Academy |
Tambov | 13 | 11 W - 1 D - 1 L | 15:00 Tambov - Luch-energiya |
Karlsruher Sc | 14 | 11 W - 3 D - 0 L | 13:00 Karlsruher Sc - Sv Meppen |
BEST TEAMS AWAY
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Juventus | 14 | 12 W - 1 D - 1 L | 19:45 Spal - Juventus |
Peterhead | 15 | 11 W - 2 D - 2 L | 15:00 Montrose - Peterhead |
Ayr Utd | 13 | 9 W - 2 D - 2 L | 15:00 Forfar Athletic - Ayr Utd |
Neuchatel Xamax Fc | 11 | 7 W - 3 D - 1 L | 18:00 Fc Wohlen - Neuchatel Xamax Fc |
Benfica | 13 | 8 W - 4 D - 1 L | 18:15 Feirense - Benfica |
Anorthosis | 14 | 8 W - 6 D - 0 L | 17:00 A.e.l. - Anorthosis |
BEST TEAMS DRAW
Team | GAMES | Record | Next Game |
Leones Fc | 8 | 1 W - 5 D - 2 L | 23:00 Leones Fc - Independiente Medellin |
Brescia | 30 | 8 W - 16 D - 6 L | 14:00 Brescia - Cremonese |
Chippa United | 23 | 5 W - 12 D - 6 L | 13:30 Chippa United - Free State Stars |
Golden Arrows | 23 | 5 W - 12 D - 6 L | 18:15 Golden Arrows - Orlando Pirates |
BEST TEAMS HOME HALF TIME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Fc Porto | 13 | 9 W - 3 D - 1 L | 20:30 Fc Porto - Boavista |
Reims | 14 | 9 W - 5 D - 0 L | 14:00 Reims - Lens |
Psv | 13 | 8 W - 5 D - 0 L | 18:45 Psv - Vvv Venlo |
Manchester City | 15 | 10 W - 3 D - 2 L | 15:00 Manchester City - Brighton |
Wolverhampton | 18 | 11 W - 6 D - 1 L | 15:00 Wolverhampton - Burton Albion |
Hebei China Fortune | 14 | 9 W - 3 D - 2 L | 07:30 Hebei China Fortune - Shandong Luneng |
Sc Paderborn 07 | 15 | 9 W - 5 D - 1 L | 13:00 Sc Paderborn 07 - Fsv Zwickau |
BEST TEAMS AWAY HALF TIME
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Feirense | 13 | 8 W - 4 D - 1 L | 18:15 Feirense - Benfica |
Forfar Athletic | 13 | 9 W - 1 D - 3 L | 15:00 Forfar Athletic - Ayr Utd |
Spal | 14 | 8 W - 6 D - 0 L | 19:45 Spal - Juventus |
A.e.l. | 14 | 8 W - 6 D - 0 L | 17:00 A.e.l. - Anorthosis |
Montrose | 15 | 8 W - 6 D - 1 L | 15:00 Montrose - Peterhead |
BEST TEAMS DRAW HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Leones Fc | 8 | 1 W - 7 D - 0 L | 23:00 Leones Fc - Independiente Medellin |
Kaizer Chiefs | 23 | 3 W - 17 D - 3 L | 16:00 Kaizer Chiefs - Amazulu |
Aurora | 7 | 1 W - 5 D - 1 L | 19:00 Aurora - Royal Pari Fc |
Eintracht Braunschweig Ii | 21 | 3 W - 15 D - 3 L | 13:00 Eintracht Braunschweig Ii - Eintracht Norderstedt |
Atromitos Athinon | 25 | 7 W - 17 D - 1 L | 15:15 Atromitos Athinon - Paok |
Ca River Plate | 6 | 1 W - 4 D - 1 L | 19:30 Ca River Plate - Fenix |
Sc Verl | 21 | 3 W - 14 D - 4 L | 13:00 Sc Verl - Fc Koln Ii |
BEST TEAMS OVER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Deportivo Capiata | 7 | 6 O - 1 U | 23:10 Deportivo Capiata - Libertad |
Ca River Plate | 6 | 5 O - 1 U | 19:30 Ca River Plate - Fenix |
Vfr Garching | 23 | 19 O - 4 U | 13:00 Vfr Garching - Schalding-heining |
Forfar Athletic | 28 | 23 O - 5 U | 15:00 Forfar Athletic - Ayr Utd |
Hannover 96 Ii | 21 | 17 O - 4 U | 12:00 Hannover 96 Ii - Eutin 08 |
Omonia | 28 | 22 O - 6 U | 14:00 Omonia - A. E. Kition Larnaca |
Fenerbahce | 23 | 18 O - 5 U | 16:00 Fenerbahce - Galatasaray |
BEST TEAMS OVER 3.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Club Destroyers | 8 | 6 O - 2 U | 23:30 Club Destroyers - Jorge Wilstermann |
Albion Rovers | 27 | 19 O - 8 U | 15:00 Albion Rovers - Arbroath |
Ca River Plate | 6 | 4 O - 2 U | 19:30 Ca River Plate - Fenix |
Hannover 96 Ii | 21 | 13 O - 8 U | 12:00 Hannover 96 Ii - Eutin 08 |
Fc Pipinsried | 23 | 14 O - 9 U | 13:00 Fc Pipinsried - Spvgg Bayreuth |
Sv Rodinghausen | 19 | 11 O - 8 U | 13:00 Sv Rodinghausen - Kfc Uerdingen 05 |
Fc Wohlen | 21 | 12 O - 9 U | 18:00 Fc Wohlen - Neuchatel Xamax Fc |
BEST TEAMS OVER 6.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Club Destroyers | 8 | 2 O - 3 U | 23:30 Club Destroyers - Jorge Wilstermann |
BEST TEAMS OVER 1.5 GOALS HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Defensor Sporting | 6 | 4 O - 2 U | 19:30 Defensor Sporting - Progreso |
Albion Rovers | 27 | 18 O - 9 U | 15:00 Albion Rovers - Arbroath |
Vfr Garching | 24 | 15 O - 9 U | 13:00 Vfr Garching - Schalding-heining |
Fc St. Pauli Ii | 18 | 11 O - 7 U | 14:30 Fc St. Pauli Ii - Hamburger Sv Ii |
Psv | 27 | 16 O - 11 U | 18:45 Psv - Vvv Venlo |
Beitar Jerusalem | 26 | 15 O - 11 U | 19:30 Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya |
Fenerbahce | 23 | 13 O - 10 U | 16:00 Fenerbahce - Galatasaray |
BEST TEAMS UNDER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Chornomorets Odesa | 13 | 2 O - 11 U | 12:00 Chornomorets Odesa - Stal Kamianske |
Chippa United | 23 | 4 O - 19 U | 13:30 Chippa United - Free State Stars |
Club Tijuana | 11 | 2 O - 9 U | 03:00 Club Tijuana - Monarcas |
Amiens | 29 | 6 O - 23 U | 19:00 Amiens - Estac Troyes |
Montpellier | 29 | 6 O - 23 U | 19:00 Montpellier - Dijon |
Brown De Adrogue | 60 | 13 O - 47 U | 18:30 Brown De Adrogue - Gimnasia Jujuy |
Baroka Fc | 23 | 5 O - 18 U | 13:30 Baroka Fc - Cape Town City |
BEST TEAMS UNDER 1.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Santa Fe | 7 | 2 O - 5 U | 23:00 Santa Fe - Huila |
Enisey | 27 | 12 O - 15 U | 10:00 Enisey - Fakel Voronezh |
Rubin | 22 | 10 O - 12 U | 16:00 Rubin - Spartak Moscow |
Club Tijuana | 11 | 5 O - 6 U | 03:00 Club Tijuana - Monarcas |
Baroka Fc | 23 | 11 O - 12 U | 13:30 Baroka Fc - Cape Town City |
Almagro | 61 | 30 O - 31 U | 20:05 Almagro - San Martin Tucuman |
Sigma Olomouc | 20 | 10 O - 10 U | 19:00 Sigma Olomouc - Karvina |
BEST TEAMS BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Deportivo Capiata | 7 | 7 Y - 0 N | 23:10 Deportivo Capiata - Libertad |
Fc Wohlen | 21 | 19 Y - 2 N | 18:00 Fc Wohlen - Neuchatel Xamax Fc |
Ca River Plate | 6 | 5 Y - 1 N | 19:30 Ca River Plate - Fenix |
Westfalia Rhynern | 18 | 15 Y - 3 N | 13:00 Westfalia Rhynern - Rot-weiss Essen |
Hannover 96 Ii | 21 | 17 Y - 4 N | 12:00 Hannover 96 Ii - Eutin 08 |
Albion Rovers | 27 | 21 Y - 6 N | 15:00 Albion Rovers - Arbroath |
Ascoli | 30 | 23 Y - 7 N | 14:00 Ascoli - Ternana |
BEST TEAMS NOT BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Santa Fe | 7 | 1 Y - 6 N | 23:00 Santa Fe - Huila |
Club Tijuana | 11 | 2 Y - 9 N | 03:00 Club Tijuana - Monarcas |
Bsv Sw Rehden | 20 | 4 Y - 16 N | 13:00 Bsv Sw Rehden - Vfv 06 Hildesheim |
Enisey | 27 | 6 Y - 21 N | 10:00 Enisey - Fakel Voronezh |
Cultural Leonesa | 30 | 7 Y - 23 N | 19:00 Cultural Leonesa - Cadiz |
Angers | 29 | 7 Y - 22 N | 19:00 Angers - Caen |
Atromitos Athinon | 24 | 6 Y - 18 N | 15:15 Atromitos Athinon - Paok |
BEST TEAMS GOAL RANGE 2-3 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Defensor Sporting | 6 | 5 Y - 1 N | 19:30 Defensor Sporting - Progreso |
Puebla | 11 | 8 Y - 3 N | 01:00 Puebla - Santos Laguna |
General Diaz | 7 | 5 Y - 2 N | 21:00 General Diaz - Cerro Porteno |
BEST TEAMS GOAL RANGE 4-6 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Ca River Plate | 6 | 4 Y - 2 N | 19:30 Ca River Plate - Fenix |
Hannover 96 Ii | 21 | 13 Y - 8 N | 12:00 Hannover 96 Ii - Eutin 08 |
Fc Pipinsried | 23 | 14 Y - 9 N | 13:00 Fc Pipinsried - Spvgg Bayreuth |
Fc Wohlen | 21 | 12 Y - 9 N | 18:00 Fc Wohlen - Neuchatel Xamax Fc |
Albion Rovers | 27 | 15 Y - 12 N | 15:00 Albion Rovers - Arbroath |
Videoton Fc | 21 | 11 Y - 10 N | 16:00 Videoton Fc - Balmazujvaros |
Club Destroyers | 8 | 4 Y - 4 N | 23:30 Club Destroyers - Jorge Wilstermann |