21st September STAT STRIKES BASED ON ALL GAMES
Stat Strikes
BEST TEAMS HOME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Torpedo Moscow | 8 | 6 W - 2 D - 0 L | 15:00 Torpedo Moscow - Tom Tomsk |
BEST TEAMS AWAY
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Rotor Volgograd | 8 | 6 W - 0 D - 2 L | 16:00 Baltika - Rotor Volgograd |
BEST TEAMS DRAW
Team | GAMES | Record | Next Game |
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe | 9 | 1 W - 7 D - 1 L | 15:30 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Afc Hermannstadt |
Neuchatel Xamax Fc | 6 | 0 W - 4 D - 2 L | 18:00 Neuchatel Xamax Fc - Fc Sion |
Fc Kaiserslautern | 8 | 2 W - 5 D - 1 L | 13:00 Fc Kaiserslautern - Fc Magdeburg |
Viktoria Berlin | 8 | 2 W - 5 D - 1 L | 12:30 Viktoria Berlin - Optik Rathenow |
Bsg Chemie Leipzig | 8 | 1 W - 5 D - 2 L | 12:30 Bsg Chemie Leipzig - Hertha Berlin Ii |
Leeds | 7 | 1 W - 4 D - 2 L | 12:30 Leeds - Derby |
Vfr Aalen | 9 | 3 W - 5 D - 1 L | 13:00 Vfr Aalen - Tsg Balingen |
BEST TEAMS HOME HALF TIME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Torpedo Moscow | 8 | 6 W - 1 D - 1 L | 15:00 Torpedo Moscow - Tom Tomsk |
Atlanta United Fc | 15 | 10 W - 4 D - 1 L | 20:30 Atlanta United Fc - San Jose Earthquakes |
BEST TEAMS AWAY HALF TIME
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Spartak Moscow 2 | 7 | 4 W - 2 D - 1 L | 14:00 Spartak Moscow 2 - Neftekhimik |
BEST TEAMS DRAW HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Port Vale | 9 | 1 W - 8 D - 0 L | 15:00 Port Vale - Mansfield |
Carmarthen Town | 6 | 1 W - 5 D - 0 L | 14:30 Carmarthen Town - The New Saints |
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe | 9 | 1 W - 7 D - 1 L | 15:30 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Afc Hermannstadt |
Zenit Saint Petersburg | 9 | 0 W - 7 D - 2 L | 17:00 Zenit Saint Petersburg - Rubin |
Fc Astra Giurgiu | 9 | 0 W - 7 D - 2 L | 18:30 Fc Astra Giurgiu - Dinamo Bucuresti |
Chertanovo Moscow | 13 | 2 W - 10 D - 1 L | 16:00 Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl |
Nizhny Novgorod | 13 | 0 W - 10 D - 3 L | 13:00 Nizhny Novgorod - Avangard Kursk |
BEST TEAMS OVER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Sparta Rotterdam | 6 | 6 O - 0 U | 17:30 Sparta Rotterdam - Waalwijk |
Brentford | 7 | 7 O - 0 U | 15:00 Brentford - Stoke City |
Sv Wehen | 6 | 6 O - 0 U | 12:00 Sv Wehen - Arminia Bielefeld |
Elgin City | 6 | 6 O - 0 U | 15:00 Elgin City - Cove Rangers |
Atletico San Luis | 8 | 8 O - 0 U | 23:00 Atletico San Luis - Santos Laguna |
Schalding-heining | 11 | 10 O - 1 U | 13:00 Schalding-heining - Fc Memmingen |
Sv Elversberg | 9 | 8 O - 1 U | 13:00 Sv Elversberg - Tsv Steinbach |
BEST TEAMS OVER 3.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Sparta Rotterdam | 6 | 5 O - 1 U | 17:30 Sparta Rotterdam - Waalwijk |
Necaxa | 8 | 6 O - 2 U | 23:00 Necaxa - Leon |
Schalding-heining | 11 | 8 O - 3 U | 13:00 Schalding-heining - Fc Memmingen |
Ssv Jeddeloh | 10 | 7 O - 3 U | 15:00 Ssv Jeddeloh - Hannoverscher Sc |
Elgin City | 6 | 4 O - 2 U | 15:00 Elgin City - Cove Rangers |
Cadiz | 6 | 4 O - 2 U | 15:00 Cadiz - Deportivo La Coruna |
Stranraer | 6 | 4 O - 2 U | 15:00 Stranraer - Falkirk |
BEST TEAMS OVER 6.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Milton Keynes Dons | 8 | 2 O - 2 U | 15:00 Milton Keynes Dons - Southend |
Fc Kaiserslautern | 8 | 2 O - 2 U | 13:00 Fc Kaiserslautern - Fc Magdeburg |
BEST TEAMS OVER 1.5 GOALS HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Borussia Dortmund Ii | 8 | 7 O - 1 U | 13:00 Borussia Dortmund Ii - Sv Rodinghausen |
Fc Viktoria Koln | 8 | 6 O - 2 U | 13:00 Fc Viktoria Koln - Eintracht Braunschweig |
Spvgg Unterhaching | 8 | 6 O - 2 U | 13:00 Spvgg Unterhaching - Sg Sonn. Grossaspach |
Milton Keynes Dons | 8 | 6 O - 2 U | 15:00 Milton Keynes Dons - Southend |
Independiente Medellin | 8 | 6 O - 2 U | 23:00 Independiente Medellin - Millonarios |
Bsg Chemie Leipzig | 8 | 6 O - 2 U | 12:30 Bsg Chemie Leipzig - Hertha Berlin Ii |
Vfb Eichstatt | 11 | 8 O - 3 U | 13:00 Vfb Eichstatt - Tsv 1860 Rosenheim |
BEST TEAMS UNDER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Albacete | 6 | 0 O - 6 U | 19:30 Albacete - Malaga |
Forest Green | 9 | 1 O - 8 U | 15:00 Forest Green - Stevenage |
Newport County | 9 | 1 O - 8 U | 15:00 Newport County - Exeter |
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe | 9 | 1 O - 8 U | 15:30 Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - Afc Hermannstadt |
Slovacko | 9 | 1 O - 8 U | 15:30 Slovacko - Teplice |
Atlas | 9 | 1 O - 8 U | 03:00 Atlas - Toluca |
Brentford | 7 | 1 O - 6 U | 15:00 Brentford - Stoke City |
BEST TEAMS UNDER 1.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Annan Athletic | 6 | 2 O - 4 U | 15:00 Annan Athletic - Stirling Albion |
Forest Green | 9 | 3 O - 6 U | 15:00 Forest Green - Stevenage |
Walsall | 9 | 3 O - 6 U | 15:00 Walsall - Scunthorpe |
Guarani Campinas | 22 | 9 O - 13 U | 15:00 Guarani Campinas - Parana |
Cukaricki | 7 | 3 O - 4 U | 17:00 Cukaricki - Mladost Lucani |
Brentford | 7 | 3 O - 4 U | 15:00 Brentford - Stoke City |
Cardiff | 7 | 3 O - 4 U | 15:00 Cardiff - Middlesbrough |
BEST TEAMS BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Club Sp. San Lorenzo | 6 | 6 Y - 0 N | 00:30 Club Sp. San Lorenzo - Club Nacional |
East Fife | 6 | 6 Y - 0 N | 15:00 East Fife - Dumbarton |
Penybont Fc | 6 | 6 Y - 0 N | 14:30 Penybont Fc - Airbus Uk Broughton |
Sparta Rotterdam | 6 | 6 Y - 0 N | 17:30 Sparta Rotterdam - Waalwijk |
Afc Wimbledon | 9 | 8 Y - 1 N | 15:00 Afc Wimbledon - Bristol Rovers |
Monterrey | 8 | 7 Y - 1 N | 23:00 Monterrey - Puebla |
Nk Varazdin | 8 | 7 Y - 1 N | 18:00 Nk Varazdin - Dinamo Zagreb |
BEST TEAMS NOT BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Albacete | 6 | 0 Y - 6 N | 19:30 Albacete - Malaga |
Slovacko | 9 | 1 Y - 8 N | 15:30 Slovacko - Teplice |
Brentford | 7 | 1 Y - 6 N | 15:00 Brentford - Stoke City |
Bolton | 7 | 1 Y - 6 N | 15:00 Bolton - Sunderland |
Sv Mattersburg | 7 | 1 Y - 6 N | 16:00 Sv Mattersburg - Sturm Graz |
Stranraer | 6 | 1 Y - 5 N | 15:00 Stranraer - Falkirk |
Forfar Athletic | 6 | 1 Y - 5 N | 15:00 Forfar Athletic - Montrose |
BEST TEAMS GOAL RANGE 2-3 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Atlas | 9 | 8 Y - 1 N | 03:00 Atlas - Toluca |
Chemnitzer Fc | 8 | 7 Y - 1 N | 13:00 Chemnitzer Fc - Carl Zeiss Jena |
Indjija | 8 | 7 Y - 1 N | 15:00 Indjija - Radnicki Nis |
Nottingham Forest | 7 | 6 Y - 1 N | 15:00 Nottingham Forest - Barnsley |
Fc Armavir | 13 | 11 Y - 2 N | 16:00 Fc Armavir - Fc Luch Vladivostok |
Cadiz | 6 | 5 Y - 1 N | 15:00 Cadiz - Deportivo La Coruna |
Helmond Sport | 6 | 5 Y - 1 N | 18:45 Helmond Sport - Top Oss |
BEST TEAMS GOAL RANGE 4-6 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Sparta Rotterdam | 6 | 5 Y - 1 N | 17:30 Sparta Rotterdam - Waalwijk |
Sv Sandhausen | 6 | 4 Y - 2 N | 12:00 Sv Sandhausen - Vfl Bochum |
Albion Rovers | 6 | 4 Y - 2 N | 15:00 Albion Rovers - Edinburgh City |
Cadiz | 6 | 4 Y - 2 N | 15:00 Cadiz - Deportivo La Coruna |
Fc Nurnberg | 6 | 4 Y - 2 N | 12:00 Fc Nurnberg - Karlsruher Sc |
Schalding-heining | 11 | 7 Y - 4 N | 13:00 Schalding-heining - Fc Memmingen |
Doncaster | 8 | 5 Y - 3 N | 15:00 Doncaster - Peterborough |