4th December STAT STRIKES BASED ON ALL GAMES
Stat Strikes
BEST TEAMS HOME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Penafiel | 8 | 7 W - 1 D - 0 L | 15:00 Penafiel - Freamunde |
Rb Leipzig Ii | 7 | 6 W - 1 D - 0 L | 12:30 Rb Leipzig Ii - Tsg Neustrelitz |
Real Potosi | 8 | 7 W - 0 D - 1 L | 19:00 Real Potosi - The Strongest |
Nice | 8 | 6 W - 2 D - 0 L | 19:45 Nice - Toulouse |
Charleroi | 8 | 6 W - 2 D - 0 L | 17:00 Charleroi - Standard Liege |
Rennes | 8 | 6 W - 2 D - 0 L | 14:00 Rennes - St Etienne |
Estudiantes L.p. | 13 | 10 W - 2 D - 1 L | 20:00 Estudiantes L.p. - Talleres Cordoba |
BEST TEAMS AWAY
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Sv Meppen | 9 | 6 W - 2 D - 1 L | 13:00 Weiche Flensburg - Sv Meppen |
Aves | 7 | 4 W - 3 D - 0 L | 11:15 Famalicao - Aves |
Sv Elversberg | 10 | 6 W - 3 D - 1 L | 13:00 1899 Hoffenheim Ii - Sv Elversberg |
BEST TEAMS DRAW
Team | GAMES | Record | Next Game |
Osmanlispor | 12 | 3 W - 7 D - 2 L | 13:00 Osmanlispor - Kardemir Karabukspor |
Academica | 16 | 3 W - 9 D - 4 L | 15:00 Academica - Sc Braga B |
Guimaraes | 11 | 3 W - 6 D - 2 L | 20:15 Guimaraes - Chaves |
BEST TEAMS HOME HALF TIME
Team | GAMES HM | Record | Next Game |
Kortrijk | 7 | 5 W - 2 D - 0 L | 13:30 Kortrijk - Anderlecht |
Feyenoord | 7 | 5 W - 2 D - 0 L | 13:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam |
Real Potosi | 8 | 5 W - 3 D - 0 L | 19:00 Real Potosi - The Strongest |
Nice | 8 | 5 W - 3 D - 0 L | 19:45 Nice - Toulouse |
Fc Aarau | 8 | 5 W - 3 D - 0 L | 14:00 Fc Aarau - Fc Wohlen |
Mlada Boleslav | 8 | 5 W - 3 D - 0 L | 14:00 Mlada Boleslav - Fk Pribram |
Estudiantes L.p. | 13 | 8 W - 5 D - 0 L | 20:00 Estudiantes L.p. - Talleres Cordoba |
BEST TEAMS AWAY HALF TIME
Team | GAMES AW | Record | Next Game |
Real Potosi | 8 | 5 W - 3 D - 0 L | 19:00 Real Potosi - The Strongest |
Estudiantes L.p. | 6 | 4 W - 1 D - 1 L | 20:00 Estudiantes L.p. - Talleres Cordoba |
Fc St. Gallen | 8 | 5 W - 1 D - 2 L | 15:00 Fc St. Gallen - Fc Sion |
Weiche Flensburg | 9 | 5 W - 3 D - 1 L | 13:00 Weiche Flensburg - Sv Meppen |
BEST TEAMS DRAW HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Penafiel | 16 | 2 W - 13 D - 1 L | 15:00 Penafiel - Freamunde |
Cova De Piedade | 16 | 2 W - 12 D - 2 L | 15:00 Cova De Piedade - Gil Vicente |
Audax Italiano | 13 | 0 W - 9 D - 4 L | 23:00 Audax Italiano - San Luis |
Reus | 16 | 4 W - 11 D - 1 L | 19:00 Reus - Cordoba |
Fc Schaffhausen | 16 | 1 W - 11 D - 4 L | 14:00 Fc Schaffhausen - Fc Chiasso |
Beroe | 16 | 1 W - 11 D - 4 L | 13:00 Beroe - Neftochimic Burgas |
Verona | 16 | 4 W - 11 D - 1 L | 14:00 Verona - Perugia |
BEST TEAMS OVER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Pescara | 14 | 13 O - 1 U | 14:00 Pescara - Cagliari |
Bonner Sc | 18 | 16 O - 2 U | 13:00 Bonner Sc - Rot-weiss Essen |
Lazio | 14 | 12 O - 2 U | 14:00 Lazio - Roma |
Fc St. Gallen | 16 | 13 O - 3 U | 15:00 Fc St. Gallen - Fc Sion |
Sampdoria | 14 | 11 O - 3 U | 14:00 Sampdoria - Torino |
Weiche Flensburg | 18 | 14 O - 4 U | 13:00 Weiche Flensburg - Sv Meppen |
Sporting Gijon | 13 | 10 O - 3 U | 17:30 Sporting Gijon - Osasuna |
BEST TEAMS OVER 3.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Lazio | 14 | 9 O - 5 U | 14:00 Lazio - Roma |
Bonner Sc | 18 | 11 O - 7 U | 13:00 Bonner Sc - Rot-weiss Essen |
Sv Eichede | 17 | 10 O - 7 U | 13:00 Sv Eichede - Hamburger Sv Ii |
Fc St. Gallen | 16 | 9 O - 7 U | 15:00 Fc St. Gallen - Fc Sion |
Weiche Flensburg | 18 | 10 O - 8 U | 13:00 Weiche Flensburg - Sv Meppen |
Alaves | 13 | 7 O - 6 U | 17:30 Alaves - Las Palmas |
Rb Leipzig Ii | 15 | 8 O - 7 U | 12:30 Rb Leipzig Ii - Tsg Neustrelitz |
BEST TEAMS OVER 1.5 GOALS HALF TIME
Team | GAMES | Record | Next Game |
Apollon Limassol | 12 | 8 O - 4 U | 14:00 Apollon Limassol - Anorthosis |
Sporting Gijon | 13 | 8 O - 5 U | 17:30 Sporting Gijon - Osasuna |
Bournemouth | 13 | 8 O - 5 U | 13:30 Bournemouth - Liverpool |
Weiche Flensburg | 18 | 11 O - 7 U | 13:00 Weiche Flensburg - Sv Meppen |
South China Fc | 7 | 4 O - 3 U | 06:30 South China Fc - I-sky Yuen Long |
Ajax | 14 | 8 O - 6 U | 15:45 Ajax - Groningen |
Bonner Sc | 18 | 10 O - 8 U | 13:00 Bonner Sc - Rot-weiss Essen |
BEST TEAMS UNDER 2.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
Rayo Vallecano | 16 | 2 O - 14 U | 11:00 Rayo Vallecano - Alcorcon |
Zfc Meuselwitz | 15 | 2 O - 13 U | 12:30 Zfc Meuselwitz - Vfb Auerbach |
Adanaspor As | 12 | 2 O - 10 U | 16:00 Adanaspor As - Genclerbirligi |
U. Madeira | 17 | 3 O - 14 U | 16:00 U. Madeira - Santa Clara |
Bnei Yehuda Tel Aviv | 11 | 2 O - 9 U | 18:15 Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv |
Estudiantes L.p. | 11 | 2 O - 9 U | 20:00 Estudiantes L.p. - Talleres Cordoba |
Guimaraes | 11 | 2 O - 9 U | 20:15 Guimaraes - Chaves |
BEST TEAMS UNDER 1.5 GOALS
Team | GAMES | Record | Next Game |
San Jose | 17 | 5 O - 12 U | 19:00 San Jose - Petrolero |
Bnei Sakhnin | 11 | 4 O - 7 U | 17:00 Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana |
Penafiel | 16 | 6 O - 10 U | 15:00 Penafiel - Freamunde |
Cova De Piedade | 16 | 6 O - 10 U | 15:00 Cova De Piedade - Gil Vicente |
Academica | 16 | 6 O - 10 U | 15:00 Academica - Sc Braga B |
Gaziantepspor | 12 | 5 O - 7 U | 13:00 Gaziantepspor - Akhisar Belediye |
Olhanense | 16 | 7 O - 9 U | 16:00 Olhanense - Leixoes |
BEST TEAMS BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Valencia | 13 | 11 Y - 2 N | 19:45 Valencia - Malaga |
Colo Colo | 13 | 11 Y - 2 N | 23:00 Colo Colo - Everton De Vina |
Sun Pegasus | 6 | 5 Y - 1 N | 09:30 Sun Pegasus - Southern |
Kortrijk | 16 | 13 Y - 3 N | 13:30 Kortrijk - Anderlecht |
Ado Den Haag | 14 | 11 Y - 3 N | 11:30 Ado Den Haag - Utrecht |
Arminia Bielefeld | 14 | 11 Y - 3 N | 12:30 Arminia Bielefeld - Vfl Bochum |
Pescara | 14 | 11 Y - 3 N | 14:00 Pescara - Cagliari |
BEST TEAMS NOT BOTH TO SCORE
Team | GAMES | Record | Next Game |
Fc Oberlausitz Neugersdorf | 10 | 1 Y - 9 N | 12:00 Fc Oberlausitz Neugersdorf - Hertha Berlin Ii |
Sassuolo | 14 | 2 Y - 12 N | 14:00 Sassuolo - Empoli |
Bnei Sakhnin | 11 | 2 Y - 9 N | 17:00 Bnei Sakhnin - Hapoel Raanana |
Marseille | 15 | 3 Y - 12 N | 16:00 Marseille - Nancy |
San Jose | 17 | 4 Y - 13 N | 19:00 San Jose - Petrolero |
Oviedo | 16 | 4 Y - 12 N | 15:00 Oviedo - Gimnastic |
Academica | 16 | 4 Y - 12 N | 15:00 Academica - Sc Braga B |
BEST TEAMS GOAL RANGE 2-3 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Moreirense | 11 | 9 Y - 2 N | 16:00 Moreirense - Nacional |
Feirense | 11 | 8 Y - 3 N | 16:00 Feirense - Arouca |
Arminia Bielefeld | 14 | 10 Y - 4 N | 12:30 Arminia Bielefeld - Vfl Bochum |
Ac Milan | 14 | 10 Y - 4 N | 11:30 Ac Milan - Crotone |
South China Fc | 7 | 5 Y - 2 N | 06:30 South China Fc - I-sky Yuen Long |
BEST TEAMS GOAL RANGE 4-6 No of Goals
Team | GAMES | Record | Next Game |
Lazio | 14 | 9 Y - 5 N | 14:00 Lazio - Roma |
Bonner Sc | 18 | 11 Y - 7 N | 13:00 Bonner Sc - Rot-weiss Essen |
Weiche Flensburg | 18 | 10 Y - 8 N | 13:00 Weiche Flensburg - Sv Meppen |
Alaves | 13 | 7 Y - 6 N | 17:30 Alaves - Las Palmas |
Sv Eichede | 17 | 9 Y - 8 N | 13:00 Sv Eichede - Hamburger Sv Ii |
Fc Lugano | 16 | 8 Y - 8 N | 12:45 Fc Lugano - Fc Thun |
Sampdoria | 14 | 7 Y - 7 N | 14:00 Sampdoria - Torino |